Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?
Przypomnij hasło

Oferta pracy

HRizon

OPIEKUNKA DO PARY Pfaffing 2000 EUR

(83539) Pfaffing - Niemcy

Data wyjazdu: 2024-05-02

Wynagrodzenie podstawowe: 2000 EUR

Opis oferty pracy

OPIEKUNKA DO PARY‼️

????PRACA OD ZARAZ????

????Miejsce pracy: 83539 Pfaffing

⏰Rozpoczęcie pracy: od zaraz

????Stawka: 2000 euro

Podopieczni:

Pan ???? ma 88 lata, 176 cm, 95 kg, częściowe zapominanie się/demencja, miły z natury, porusza się przy pomocy wózka, jest w stanie przejśc kilka kroków przy pomocy rollatora, ma cukrzycę i jest po lekkim udarze.

Pani nie potrzebuje pomocy przy higienie.

Oboje przesypiają noce. Pan zasypia ok. 19 i wstaje ok 8 rano.

Para potrzebuje wsparcia w prowadzeniu domu.

????Warunki mieszkaniowe: jednorodzinny dom, własny pokój, internet

????Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy ????????

????Kontakt: osoby zainteresowane prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej lub lub o wysłanie sms o treści: ,,opiekunka-83539 Pfaffing" pod numer: 889889242 - oddzwonimy

Zapraszamy również do składania aplikacji przez naszą stronę:

Obowiązki

Pomoc seniorowi przy higienie. Para potrzebuje wsparcia w prowadzeniu domu.

Oferowane zakwaterowanie

Wymagania na stanowisku

????Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy

Kontakt
Szlak 77/222
31-153 Kraków
889889242
[email protected]

Kalendarz wydarzeń